Festival Evolution

Již řadu let se na jaře koná Festival Evolution (součástí je původní veletrh Biostyl a také Ecoword). Je to festival s řadou zajímavých přednášek a také veletrh, kde si lidé, kteří si potrpí na bio, eko či fair trade produkty, mohou vesele zanakupovat i načerpat informace. Kalíšek.cz je jeho součástí od roku 2013.

 

Zveme vás všechny samozřejmě i letos, abyste se přišli na festival podívat. Stojí to za to!
24. - 26. 3. 2017 Výstaviště Praha Holešovice

 

Festival Evolution - stánek Kalíšek.cz v roce 2016

 

Proč navštívit Festival Evolution

Začněme slovy Ctirada Hemelíka, který za festivalem stojí: "Každý rok pro vás připravujeme festival propojující inspirativní příběhy, nápady a myšlenky, které zajímají všechny, kteří chtějí žit aktivně a zdravě, záleží jim na okolním prostředí, nebo se zajímají o to, co životu dává hlubší rozměr."

 

Co já osobně mám na festivalu opravdu ráda, je přátelská atmosféra - mezi návštěvníky i mezi prodejci a přednášejícími. Však všichni víte, jaký máme na Kalíšek.cz sortiment - a na Evolution se opravu jen výjimečně stane, že by se někdo šklebil nad kalíškem nebo látkovou vložkou. Většina žen naopak vyzvídá o co jde, osahává materiál a často se díky našim radám rozhodne pro ni třeba zcela nový typ menstruační hygieny vyzkoušet. Jiné ženy nás přijdou jen pozdravit, podělit se o pozitivní zkušenost nebo zjistit, jaké máme novinky. Tedy - jedna z výhod je, že se na festivalu můžete osobně potkat s námi - s kališnicemi z Kalíšek.cz :)

 

Proč se stavit u nás na stánku?

  • Můžete si prohlédnout (a osahat) různé typy menstruačních kalíšků i jiných variant menstruační hygieny.
  • Můžete se s námi poradit o vhodné menstruační pomůcce.
  • Můžete si prohlédnout novinky v našem sortimentu - letos třeba Merula Cup ;)
  • A mnohé další - protože bereme i bederní pásy, mořské houby, zdravé lahve, pesary, nové lubrikační gely Good Clean Love, venušiny kuličky a monitor plodných dnů iFertracker!

Kde nás najdete?

 

Budeme v pravém křídle Průmyslového paláce, který je součástí Výstaviště Praha Holečovice. Je to tam, kde je každý rok matějská pouť, tam, kde jsme byli i loni a tam, kam ukazuje červená šipka.

 

Kalíšek.cz na festivalu Evolution 2017

 

Kromě nás najdete v pravém křídle spoustu certifikované bio kosmetiky, různé mlsy pro mlsné jazýčky, vychytávky jako je třeba zdravá obuv, oblečení z bio bavlny a mnohé další.

 

Prostřední hala holešovického výstaviště je plná dobrého jídla. Z toho nepřeberného množství mohu za sebe doporučit Iswari snídaňové směsy, bio pekárnu Zemanku, kvalitní oleje a ghí másla, kozí sýry nebo také bio farmu Sasov se skutečně kvalitními uzeninami ze zvířat, která spokojeně žila a důstojně zemřela - příběh této farmy mne - jako farmářku (že jste to o mě ještě nevěděli?), opravdu zaujal.

 

Levé hale říkám pracovně "hala čarodějů". Pojďme si dopřát trochu ezoteriky! Výklady karet, mystické šperky, kameny či dřevo s kouzelnými vlastnostmi... Že nevěříte? Nevadí :) V této části festivalu Evolution najdete také praktické oblečení třeba na jógová cvičení, šaty podtrhující ženské linie a bohyni v nás (letos například poprvé Ecstatic Fashion), dřevěné hřebeny, knihy, obrazy, čajovnu... Už začínáte asi tušit, že jsem tam párkrát něco nakoupila...

 

Kdo máte rád videa, mrkněte na loňskou pozvánku - Evolution 2016.

 

Program festivalu Evolution 2017

 

A samozřejmě Evolution není jen veletrh - není to jen o nakupování. Během tří dnů můžete navštívit mnoho inspirativních přednášek. Pojďte se potkat například s Katkou Juřenčákovou, Katkou Komedovou, Lilií Khousnoutdinovou, Ivanou Königsmarkovou a mnoha dalšími. Program Festivalu Evolution

 

Opravdu moc se těším na festival a těším se také na vás naše milé kališnice i vás, které nekalíškujete :)

Ilona Bittnerová

 

 

 

Doporučujeme také následující články:

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace