Menstruační kalíšek LunaCup

Menstruační kalíšek značky LunaCup je vyráběn na zakázku v Číně z jemného lékařského silikonu platinové kvality. Zdravotní nezávadnost kalíšku je doložena certifikáty, kalíšek neobsahuje ftaláty a je z hypoalergeního materiálu (nezpůsobuje alergické reakce).

Tvar kalíšku je kuželovitý (nikoliv tvar zvonu), což více odpovídá anatomii ženského těla. Díky tomu je snadné jej zavést. Pevný horní okraj zajišťuje dobré rozvinutí kalíšku po zavedení a přilnutí kalíšku k poševní stěně. Dírky na kalíšku jsou umístěné hodně vysoko pro větší objem kalíšku a na boku jsou objemové rysky pro měření síly menstruace. Na spodku kalíšku jsou rýhy pro snadnější uchopení a vyjmutí. Stopka je velmi jemná a plochá a není dutá, což usnadňuje čištění.

Jedná se o kalíšek Můjkalíšek~luna, Luna - pouze došlo ke změně názvu.

Kalíšek LunaCup se vyrábí ve dvou různých velikostech:

Velikost 1 (menší) je určena pro ženy do 30 let věku a před porodem. Kalíšek má průměr 40 mm a délku 45 mm plus 25 mm stopka. Objem kalíšku je 25 ml.

 

Velikost 2 (standardní) je určena ženám nad 30 let či ženám po porodu. Kalíšek má průměr 45 mm a délku 50 mm plus 20 mm stopka. Objem kalíšku je 30 ml.

 

Na výběr jsou kromě čiré varianty také atraktivní barevná provedení – fialová a růžová.

Objednat LunaCup

 

Můj kalíšek LunaCup

 

Kvalita silikonu

Kalíšek LunaCup je vyroben z lékařského silikonu platinové kvality od největšího dodavatele silikonu ve světě, firmy Down Corning Company (USA). Díky tomu je možné zaručit stálost materiálu, kalíšek ani po letech neztrácí svoji pružnost a tuhost, což je pro pohodlné použití zcela nezbytné.
LunaCup získal certifikáty nezávadnosti a jakosti od renomovaných laboratoří SGS S.A. či ATC.
Dodavatel poskytuje nadstandardní záruku po dobu 5 let.

 

Můj kalíšek Luna

Čím se LunaCup liší od ostatních kalíšků?

  • Plochá stopka pro snadnou manipulaci a vyndávání, která splyne s tělem a není vůbec cítit. Obvykle není třeba jí zastřihávat.
  • Kuželovitý tvar přizpůsobený anatomii ženského těla.
  • Jemný a příjemný silikon platinové kvality.
  • Nadstandardní záruka 5 let.

 

 

 

Kalíšek LunaCup momentálně v našem eshopu neprodáváme. Důvodem je spor výrobní továrny v Číně s firmou Lunette kvůli copyrightu.

 

Zkušenost s kalíškem LunaCup najdete v tomto článku - Jak jsem vyzkoušela kalíšek.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace