Lunay hygienické potřeby z bio bavlny

S velkou radostí vám představujeme a v našem eshopu vítáme slovinské vložky a tampony značky Lunay. Rozšířili jsme tak naší nabídku o další jednorázové pomůcky z bio bavlny, které jsou oproti těm konvenčním šetrnější a zdraví prospěšnější. Kromě toho představuje značka Lunay také krásné designové balení, do kterého se nejedna žena zamiluje již na ten první pohled...

 

Lunay žena je spokojená, šťastná a s radostí se stará o své zdraví a záleží ji na ekologii.

Firma Lunay – naše mise

Tatjana Potokar představuje hlavní „misi a vizi“ značky Lunay:

 

Hygienické pomůcky z ekologické bavlny jsme vytvořili pro ženy, neboť jejich zdraví je pro nás na prvním místě. Mnohé dnešní výzkumy totiž ukazují na to, že četné problémy (mykózy, záněty), kterými ženy mohou trpět, úzce souvisí s používáním klasických menstruačních pomůcek. Ty se vyrábí ze syntetických materiálů a konvenčně pěstované bavlny. Takové pomůcky totiž nedovolují ženské pokožce volně dýchat a svou “nerozložitelností” poškozují také přírodu.


Být ženou je tak naplňující! Myslíme si, že být ženou je něco nádherného. To je hlavní zprávou, kterou chceme ženám předávat. Firmu Lunay jsme vytvořili pro ženy, aby díky používání našich pomůcek mohly pociťovat větší pocit vděčnosti k sobě samé, ostatním a životu obecně.

 

Tip: o tom jak se liší konvenčně pěstovaná bavlna od té bio, se můžete dočíst v článku Proč nosit spodní prádlo z bio bavlny?.

 

Lunay žena je spokojená, šťastná a s radostí se stará o své zdraví a záleží ji na ekologii.

Lunay žena vyzývá ostatní ženy aby cítily (a ctily) sílu uvnitř sebe.

Lunay žena věří, že menstruace není překážkou, ale je přirozeným procesem, který se každý měsíc odehrává v ženském těle.

 

Vložky a tampony z bio bavlny Lunay

Produkty značky Lunay

Výrobky Lunay se liší nejen svým složením, ale také svým designovým balením. To jasně ukazuje na to, pro koho jsou výrobky určené. Pro ženy. Jsou nádherně pestré, barevné a zaujmou nejednu Bohyni. :)

Proč si vybrat vložky a tampony Lunay?

  • Jsou vyrobeny ze 100% přírodní bavlny (vnitřní i vnější část).
  • Jsou hypoalergenní, což snižuje riziko podráždění kůže a alergické reakce.
  • Neobsahují parfém a superabsorbenty.
  • Nejsou chemicky bělené.
  • Jsou bez obsahu chlóru a dioxinu.
  • Neobsahují plastické části, které by mohly přijít do kontaktu s pokožkou a podráždit ji.
  • Díky obsahu přírodní bavlny jsou velmi savé a můžete se na ně spolehnout.
  • Jsou dermatologicky testované.
  • Gynekologové doporučují používání produktů intimní hygieny z čisté přírodní bavlny.

Značka Lunay nabízí 4 typy vložek a 3 typy tamponů z bio bavlny. Vybrat si můžete z vložek slipových, denních nočních a pozor! - také z vložek Retro. Ty jsou velmi jemné a hodí se pro ženy po porodu, gynekologickém zákroku či pro ženy, které s lehkou nostalgií chtějí vzpomenout na dobu minulou.

 

Vložky z bio bavlny značky Lunay

 

Kromě klasických velikostí tamponů Normal a Super přináší značka Lunay také velikost Mini, která se skvěle hodí pro dívky či ženy se slabší menstruací.

 

Tampony z bio bavlny značky Lunay

 

Název Lunay byl odvozen od ženské energie, měsíce, měsíčních fází, se kterými je ženský menstruační cyklus neodmyslitelně spjatý. Značka Lunay nabízí ženám možnost kráčet cestou zdraví. Dává jim totiž možnost vybrat si přirozené, zdravé a bezpečné výrobky jako protiváhu ke konvenčním pomůckám, které jsou často plné chemie. Zároveň společnost Lunay podporuje pozitivní postoj k menstruaci jako takové. Rozšiřuje povědomí o významu přírodních materiálů a výhodách výrobků z nich vyrobených.

Lunay produkty byly vyrobeny speciálně pro vás – moderní ženy, kterým záleží na tom, jaká pomůcka se dostává do kontaktu s citlivou intimní oblastí. Lunay vložky a tampony jsou vyrobeny ze 100% bio bavlny a k vaší pokožce se chovají velmi přátelsky a láskyplně.
 

 

Doporučujeme také následující články:

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace