Menstruační kalíšek Claricup

Claricup™ je menstruační kalíšek vyrobený z lékařského silikonu ve Francii. Je navržen tak, aby jeho čištění bylo snadné, vnitřek kalíšku je hladký a stopka usnadňující vyjmutí je rovná a plná. Zvnějšku kalíšku jsou 4 podélné rýhy, které zabraňují posuvu kalíšku. Vyrábí se pouze v jedné barevné variantě. Kalíšky mají CE označení, zdravotní atesty a firma Claripharm™ dbá na udržení vysoké kvalitu i pravidelnou kontrolou výroby a pečlivým výběrem zaměstnanců a partnerů.

Kalíšek Claricup je dodáván s originálním praktickým obalem (Claribox), který lze využívat pro sterilizaci kalíšku v mikrovlnné troubě.

Claricup se vyrábí ve čtyřech různých velikostech:

Claricup velikost 0 je nejmenší kalíšek určený pro dívky a ženy před porodem. Má průměr 36 mm, objem kalíšku je 14 ml.

 

Claricup velikost 1 (dříve S) je menší kalíšek určený pro dívky a ženy před porodem. Má průměr 41 mm a délku 47mm, objem kalíšku je 21 ml.

 

Claricup velikost 2 (dříve L) je určený pro všechny ženy, kterým je více než 30 let, a/nebo které už rodily. Má průměr 46 mm a délku 52 mm, objem kalíšku je 31 ml.

 

Claricup velikost 3 je určený pro všechny ženy, které potřebují opravdu velký kalíšek. Má průměr 51 mm a délku 54 mm, objem kalíšku je 36 ml.

 

Menstruační kalíšek Claricup - 4 velikosti

 

Všechny kalíšky jsou vyrobeny ze silikonu stejné pevnosti a patří spíše mezi měkké kalíšky. Zpracování silikonu je velmi kvalitní a jejich povrch je „sametový“. Délka stopky u kalíšku velikosti 1 je 27 mm, u velikosti 2 to je 22 mm a velikost 3 má nejkratší stopku - 20 mm. Stopku je možné zkrátit na vám vyhovující délku.

 

Menstruační kalíšek Claricup v sobě obsahuje drobné částečky stříbra. Stříbro je antibakteriální a zajišťuje lepší dezinfekční účinky - můžete tak bez obav svůj menstruační kalíšek používat v jakýchkoli podmínkách.

 

Menstruační kalíšek Claricup

Výrobce doporučuje sterilizovat kalíšek vždy ráno a večer během periody. Nabízí dva způsoby:

  1. Umístěte kalíšek Claricup do Clariboxu stopkou směrem dolů. Nalijte do Clariboxu vodu tak, aby sahala až po rysku. Nechte kryt otevřený a zahřejte Claribox v mikrovlnné troubě na 750 W po dobu 5 minut.
  2. Ponořte váš Claricup do hrnce s vařící vodou na dobu 7 minut.

Pravidelně si kalíšek vyčistěte intimním gelem Clarigyna nebo jemným mýdlem. Nikdy k čištění nepoužívejte ropné produkty (vazelína), esenciální oleje, čisticí prostředky pro domácnost či parfémované mýdla. Claribox lze mýt v myčce na nádobí.

 

Na konci menstruačního cyklu dbejte na to, abyste kalíšek ukládala čistý a osušený, zabráníte tak tomu, aby kalíšek začal zapáchat. Kalíšek Claricup je doporučeno používat po dobu 5 let. V případě, že se objeví nějaké praskliny či jiná poškození, je třeba ho vyměnit za nový.

 

Menstruační kalíšek Claricup si můžete zakoupit v našem eshopu Maluna.cz.

 

 

 

Menstruační kalíšek Claricup a intimní gel Clarigyna

 

Kalisek.cz je autorizovaný distributor firmy Claripharm™ v ČR.

Máte-li zájem o obchodní spolupráci, kontaktujte nás.

 

Doporučujeme také následující články:

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace