Menstruační kalíšek LilCup

Menstruační kalíšek značky LilCup je vyráběn v Číně z lékařského silikonu. Vnitřek kalíšku je hladký a stopka usnadňující vyjmutí je rovná a plná. Z vnějšku jsou na spodní části kalíšku rýhy, které usnadňují uchopení. Dírky na kalíšku jsou umístěné hodně vysoko pro větší objem kalíšku.

Kalíšek LilCup se vyrábí ve dvou různých velikostech:

Velikost 1 (menší) je určena pro ženy před porodem nebo do 30 let, ženy jenž mají pevné až středně pevné vaginální svaly. Kalíšek má průměr 43 mm a délku 50 mm plus 22 mm stopka. Objem kalíšku je 24 ml.

 

Velikost 2 (větší) je určena pro ženy po porodu nebo nad 30 let, ženy jenž mají středně pevné až povolené vaginální svaly. Kalíšek má průměr 46 mm a délku 56 mm plus 22mm stopka. Objem kalíšku je 30 ml.

 

Rozměry a objem kalíšku vychází z našeho měření a může se lišit od toho, co uvádí výrobce. Pro srovnání s jinými značkami se podívejte do přehledu různých značek menstruačních kalíšků.

 

Menstruační kalíšek LilCup

 Na výběr jsou kromě čiré varianty také barevná provedení – fialová a růžová.

 

Pod názvem LilCup se původně v Čechách prodával jiný kalíšek a to do roku 2017. Zkušenosti, které najdete na internetu, tedy mohou být zavádějící - pokud jsou staršího data, netýkají se současného kalíšku LilCup.

 

Menstruační kalíšek LilCup

 

Pokud máte menstruační kalíšek GynCup nebo Luno a připadá vám podobný, je to možné. Pro srovnání přikládáme foto těchto tří značek.

Menstruační kalíšek GynCup, Lilcup a Luno

 

Tyto kalíšky v našem eshopu neprodáváme.

 

Doporučujeme také následující články:

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace