Menstruační kalíšek Naturcup

Menstruační kalíšek Naturcup je vyroben ve Španělsku ze 100% hypoalergenního měkkého lékařského silikonu. Je dodáván společně s látkovým sáčkem, který slouží pro úschovu kalíšku mimo období menstruace. Sáčky tohoto kalíšku jsou v přírodní barvě s barevným provázkem dle zvolené velikosti kalíšku. Pokud toužíte po pestrobarevném sáčku, lze ho doobjednat.

Naturcup se vyrábí ve třech různých velikostech:

Velikost 0 je doporučena pro dívky do 18 let, které nemají pravidelný pohlavní styk a jejich menstrauce je spíše slabší. Kalíšek má průměr 40 mm a délku s kuličkou 56 mm. Obsah kalíšku je 14 ml.

Velikost I je pro ženy od 18 do 30 let, které nerodily nebo rodily císařským řezem. Kalíšek má průměr 43 mm a délku s kuličkou 65 mm. Obsah kalíšku je 20 ml.

Velikost II je pro ženy nad 30 let a také pro mladší ženy, které už rodily. Kalíšek má průměr 47 mm a délku s kuličkou 65 mm. Obsah kalíšku je 25 ml.

 

Menstruační kalíšky Naturcup

 

Menstruační kalíšek Naturcup je zakončen kuličkou. Ta je natolik pevná, že za ni bez obav můžete kalíšek vytáhnout (podobně jako tampón, ale kalíšek se nezavádí tak hluboko). Narozdíl od menstruačních kalíšků se stopkou (Mooncup, Lunette, LadyCup ...), není třeba u kalíšku Naturcup nic stříhat.

 

Pro snadné vyjmutí má Naturcup ve spodní části z vnějšku rýhy, aby se zabránilo proklouznutí při vyndavání. Je vybaven dvěma měřícími linkami a má vyšší kapacitu pro shromažďování menstruační krve než běžné tampóny.

 

Výrobce doporučuje vyprazdňovat kalíšek v závislosti na síle menstruace přibližně 2-5 denně.

 

Menstruační kalíšek Naturcup

 

Čím se Naturcup liší od ostatních kalíšků?

Kromě kuličky jako zakončení kalíšku, je rozdíl také v otvorech při obvodu. Pro snadnější vyjmutí kalíšku jsou větší, takže manipulace s kalíškem je pohodlnější a k čištění nejsou třeba žádné ostré předměty.

Naturcup nabízí tři velikosti a díky tomu dokáže uspokojit všechny období života ženy. Nejmenší velikost je ideální pro dívky, které ještě neměly pohlavní styk. Největší kalíšek je navržen pro ženy, které již prodělaly několik porodů. Díky tomuto téměř nepatrnému rozdílu ženu netrápí protékání kalíšku a zároveň se nemusí bát, že by ji kalíšek tlačil.

 

Kalíšek Naturcup je oproti jiným značkám spíše pevnější, takže nehrozí potíže s rozvinutím po zavedení a je vhodný také pro ženy, které mají hodně pevné svalstvo pánevního dna (většinou sportovkyně). Na druhou stranu je proto nutné dobře zvolit velikost, protože příliš velký kalíšek vás bude hodně tlačit.

 

V pohodlí během menstruace!

  • Použití je stejně snadné jako u tampónů.
  • Není třeba s sebou nosit náhradní pomůcky pro intimní hygienu.
  • Kalíšek je neviditelný a ani o něm nevíte.
  • Nevyžaduje tak časté vyprazdňování jako tampón.
  • Lze s ním provádět jakékoliv sportovní aktivity.
  • Lze ho používat přes noc.

Naturcup® - Because using and throwing away is not a natural thing.

Chcete si tento menstruační kalíšek hned objednat? Naturcup v eshopu Kalíšek.cz

Další informace o kalíšku Naturcup najdete na webu www.naturcup.cz

Kalíšek.cz je autorizovaný distributor kalíšků Naturcup pro ČR - máte-li zájem o obchodní spolupráci, kontaktujte nás.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace