Menstruační kalíšek Yuuki

Yuuki je menstruační kalíšek vyrobený v České republice. Vyrábí se v čiré a v duhové variantě ze silikonového materiálu. Jedná se o materiál nejvyšší kvality schválený pro použití ve zdravotnictví a v potravinářském průmyslu.

 

Na straně kalíšku Yuuki jsou objemové rysky, pokud tedy chcete, víte jak silná je vaše menstruace. Na spodku kalíšku i stopce jsou rýhy usnadňující vyjmutí kalíšku. Kalíšek Yuuki je dodáván s originálním praktickým obalem. Obal je pevný a zabraňuje případné deformaci kalíšku při transportu.

 

Menstruační kalíšek Yuuki Rainbow

 

Zdravotní nezávadnost kalíšku Yuuki je doložena certifikáty, Yuuki neobsahuje barviva ani ftaláty.

Yuuki se vyrábí ve dvou různých velikostech a variantách:

Menstruační kalíšek Yuuki - velikost 1 a 2

Yuuki velikost 1 je menší kalíšek určený pro dívky a ženy před porodem. Má průměr 42 mm a délku 50 mm, objem kalíšku je 19 ml. Délka stopky je 18 mm.

 

Yuuki velikost 2 (větší kalíšek) je určený pro všechny ženy, které už rodily. Pro ženy mající pravidelným sexuální život a pro ženy starší 28 let. Má průměr 47 mm a délku 53 mm, objem kalíšku je 30 ml. Délka stopky je 18 mm.

 

Velikost je uvedena na horním okraji každého kalíšku (naproti nápisu Yuuki) a to číslem 1 nebo 2. Přesně určit velikost kalíšku jakou žena potřebuje samozřejmě dopředu nelze. Hodnoty jsou pouze orientační a závisí na více faktorech. Pokud si nejste jistá, doporučujeme zakoupit vetší kalíšek. Když bude kalíšek příliš velký, můžete si ho nechat na pozdější dobu a zakoupit si kalíšek menší.

 

Yuuki CLASSIC má jemnost "Shore 60" (termín pro popis flexibility materiálu). Kdo by si měl vybrat kalíšek Yuuki Classic?

  • Každá žena s pevným svalstvem pánevního dna (většinou mladé ženy a ty, které pravidelně cvičí).
  • Každá žena s normální citlivostí (žádné problémy s používáním tampónů).

Yuuki SOFT má jemnost "Shore 40". Kdo by si měl vybrat kalíšek Soft?

  • Ženy, které mají při použití tampónů problémy jako je pocit tlaku a bolest.
  • Ženy, jejichž svaly pánevního dna jsou spíše slabší.

 

Chcete si ke kalíšku Yuuki také pořídit barevný látkový sáček? Vyberte si z naší nabídky a objednejte si ho spolu s kalíškem!

 

Menstruační kalíšky Yuuki - dvě velikosti, dvě pevnosti 

V čem se Yuuki liší od ostatních kalíšků?

Kalíšek Yuuki je unikátní zejména kroužkem umístěným na vnitřní straně kalíšku, který zabraňuje rozlití obsahu při manipulaci, a také zcela originálním praktickým obalem.

 

Obal kalíšku Yuuki - kelímek - je pevný. Lze ho použít k jednoduché sterilizaci menstruačního kalíšku v mikrovlnné troubě.

Výhody kelímku:

  • rychlá a jednoduchá sterilizace
  • nemusíte opakovaně kupovat pomůcky ke sterilizaci
  • sterilizaci můžete snadno provést v mikrovlnce v práci nebo u kamarádky
  • lehký kelímek můžete použít i na cestách, kde budete mít k dispozici mikrovlnku
  • předejdete dohadům s partnerem, ve kterém hrnci si můžete vyvařit kalíšek :)

Použití: Menstruační kalíšek vložíte do kelímku a dolijete ho čistou vodu (kalíšek musí plavat). Vložte kelímek do mikrovlnné trouby a nastavte příkon tak, aby se voda v kelímku začala vařit (nastavení se liší u různých typů trouby). Ve většině případů je třeba nastavit prostřední stupeň.

Při vyndávání kelímku z mikrovlnné trouby buďte opatrná, abyste se neopařila.

 

Sterilizační kelímek Yuuki určený pro sterilizaci menstruačního kalíšku

 

 

Je možné, že kalíšek časem změní barvu a nebude již zcela čirý. Tento proces je zcela přirozený a jedná se pouze o vizuální změnu, která je dána vlastnostmi materiálu. Typy na čištění najdete v článku Jak vyčistit menstruační kalíšek.

Chcete si tento menstruační kalíšek hned objednat? Yuuki v e-shopu Maluna.cz

 

Doporučujeme také následující články:

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace