Funny Bra - barevná ramínka k podprsenkám

Konečně jsem našla podprsenku, která mi tak skvěle padne. No co, že je sytě zelená, stejně jsem nadšená! No jo, ale do toho nového trika, co se zavazuje za krkem ani do těch večerních šatů se teda nehodí. Ta ramínka moc září a vypadá to fakt divně. Ještě že jsem si prozíravě dopředu koupila průhledná silikonová :-).

 

Hmmm, taky to tak nějak není ono ... nejsou totiž úplně průhledná. Zdá se mi, že zežloutla nebo co. No, nic lepšího s tím teď nevymyslím. Musím běžet ...

 

Ramínka k podprsence - Funny Bra

 

Ne, tohle dál snášet nebudu. Vypadá to blbě a ještě se v tom člověk děsně potí. Silikonová ramínka už nikdy víc! Přece už někdo musel vymyslet možnost barevných vyměnitelných ramínek, abychom se my dámy mohly sladit s oblečky i náladou. Ano, ovšem, vymyslel, ale do Česka tato novinka jaksi ještě nedorazila. Bezva ... :-(.

 

Ramínka k podprsence - Funny Bra

 

No dobře, víc čekat nebudu. Zařídím se po svém. Barevná vyměňovací ramínka k podprsenkám přivezu já a začnu je tady u nás prodávat. I my Češky jsme dámy s vkusem, chceme se oblékat hezky, různorodě a přitom sladěně a pohodlně. A basta!

 

Ramínka k podprsence - Funny Bra

 

Různobarevná vyměnitelná ramínka k podprsenkám jsou konečně tady a já vám je pod značkou Funny Bra nabízím :-). Vyzkoušejte a zamilujete si je jako já. Už nebudete muset volit mezi pohodlím a krásou. Od teď budete mít obojí zaráz :-).

... napsala nadšená a kreativní Alena

 

 

 

Doporučujeme také následující články:

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace