Beacap - nehormonální antikoncepce pro ženy

Beacap je vysoce účinná kontracepční pomůcka pro ženy určená pro opakované použití. Mechanicky brání kontaktu spermií s vajíčkem, a tak chrání před početím. Beacap dosahuje stejné účinnosti jako jiné cervikální kloboučky s krempou, tj. 96 % samotný a spolu s další kontracepční metodou (spermicid, přerušovaná soulož, ...) je to až 98 %.

 

Výhodou této antikoncepční metody je, že Beacap lze zavést řadu hodin před milováním, takže nenarušuje jeho spontaneitu. Také umožňuje plný kožní kontakt partnerů - hodí se proto pro stálé páry, kde jsou si oba jisti svým zdravým. Beacup nemá žádné nežádoucí účinky na zdraví a silikon, ze kterého je vyroben, nepůsobí alergie a nevysušuje poševní sliznici. Není potřeba lékařský předpis ani měření velikosti gynekologem ;)

  • Beacap lze opakovaně používat 1-2 roky v závislosti na četnosti použití. Poté ho doporučujeme vyměnit za nový.
  • Beacap lze používat i při zakloněné děloze.
  • Beacap se vyrábí v České republice z certifikovaného lékařského silikonu nejvyšší kvality.

Beacap se snadno používá a my vás provedeme první zkušeností. Přečtěte si příbalový leták, a když budete mít jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat!

 

Pesar Beacap - nehormonální antikoncepce

 

Cervikální klobouček obklopuje celý čípek, ale nijak těsně. To je velmi výhodné, protože nedochází k nežádoucímu dráždění čípku. Přesto se Beacap nemůže posunout! Drží totiž díky mírnému podtlaku a rozepřením krempy do poševních stěn.

 

Cervikální klobouček obklopuje celý čípek, ale nijak těsně. Zavedení je jednoduché.

 

Údržba je jednoduchá. Po použití umyjete Beacap vlažnou vodou a mýdlem, dobře opláchnete proudem vody, osušíte a uložíte do bavlněného pytlíčku.

Rozdíly pesaru Beacap oproti jiným značkám

  • Pesar Beacap se vyrábí ve dvou variantách - nácvikové a pokročilé. Nácviková varianta je pevnější a lze ji snadno zavádět. Pokročilá varianta je měkčí, manipulace s ní je složitější, ale zkušenosti prokázaly, že ani jeden z partnerů ji vůbec necítí.
  • Nabízíme vám Beacap v různých barvách ... a brzy přijdou ještě další barvy :)
  • Vyjímací očka na krempě nepřekáží a snadno na ně lze dosáhnout a pesar za ně vyndat.
  • Beacap je vyroben v České republice, balen s minimem obalového materiálu v chráněné dílně a praktický bavlněný pytlíček pro uschování je také ušitý v chráněné dílně.

Cervikální klobouček Beacap - nehormonální antikoncepce

Beacap se vyrábí ve třech různých velikostech:

Velikost S je pro ženy, které ještě nikdy nebyly těhotné. Pokud si nejste jistá, zda jste nebyla třeba i krátce těhotná, použijte velikost M.

 

Velikost M je pro ženy, které byly těhotné, ale nerodily vaginálně (přirozenou cestou), nebo potratily třeba i ve 2. týdnu těhotenství. Pokud jste rodila císařským řezem při hodně otevřeném děložním hrdle, použijte velikost L.

 

Velikost L je pro ženy, které rodily vaginálně nebo císařským řezem při hodně otevřeném děložním hrdle.

 

Beacap je již vyrobený, plně funkční a připravený k prodeji. Bohužel prodej je pozdržen čekáním na CE certifikaci, kterou musí mít všechny antikoncepční pomůcky. V této fázi je to jen administrativní záležitost, ale musíme počkat na vyřízení. Jakmile bude k dispozici, najdete ho na našem eshopu v kategorii Antikoncepce a sex.pomůcky.

 

 

 

Garantem těchto informací je MUDr. Štěpánka Peštová.

Kalisek.cz je autorizovaný distributor pesarů Beacap - máte-li zájem o obchodní spolupráci, kontaktujte nás.

 

Doporučujeme také následující články:

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace