Menstruační kalíšek Mamicup

Kalíšek Mamicup se vyrábí od roku 2013, je to první kalíšek vyrobený v Itálii. Materiál, ze kterého je Mamicup vyroben, je certifikovaný lékařský silikon nejvyšší kvality.

 

Kalíšek Mamicup má ve spodní části z vnějšku rýhy, které umožňují snažší uchopení a vyjmutí kalíšku. Patří mezi měkčí kalíšky. Na straně kalíšku jsou objemové rysky, pokud tedy chcete, víte jak silná je vaše menstruace. Dírky na kalíšku (důležité kvůli podtlaku) jsou umístěny hodně vysoko a díky tomu mají kalíšky Mamicup velký objem.

Mamicup se vyrábí ve dvou velikostech:

Velikost Mamicup L je doporučena ženám, které již prodělaly porod vaginální cestou a také pro všechny ženy po třicítce. Má průměr 47 mm, délku 53 mm a objem 32 ml (obrázek zde).

 

Velikost Mamicup M je doporučena ženám, které ještě nerodily, nebo které prodělaly porod císařským řezem a je jim pod 30 let. Má průměr 43 mm, délku 48 mm a objem 22 ml (obrázek zde).

 

Menstruační kalíšek Mamicup - velikost M a L

 

Mamicup je zakončen dlouhou stopkou - u velikosti L je stopka dlouhá 18 mm, u velikosti M 23 mm. Za stopku lze kalíšek vytáhnout. Stopku si můžete zastřihnout na vám vyhovující délku.

 

Rozměry a objem kalíšků, které uvádíme výše, se trochu liší od těch, které uvádí výrobce. Vycházíme z našich měření. Pro porovnání kalíšků se můžete podívat do přehledu různých značek.

 

Většina žen po třicítce potřebuje větší velikost kalíšku i pokud ještě nerodily. S věkem se totiž snižuje napětí vaginálních svalů a kalíšek menší velikosti pak nemusí dobře těsnit (protéká). Některé sporty a aktivity jako například jóga, pilates nebo tanec udržují vaginální svaly pevné. Pokud se některé z těchto aktivit velmi intenzivně věnujete, vezměte to v úvahu při výběru velikosti kalíšku.

Mamicup se vyrábí ve čtyřech barevných variantách:

Kalíšek Mamicup se vyrábí v klasické čiré variantě a v barvách Lila, Tyrkys, Pink.

 

Menstruační kalíšky Mamicup

 

V čem se Mamicup liší od ostatních kalíšků?

Mamicup je měkčí (jemnější) než většina ostatních kalíšků. To znamená, že jej snáze zavedete a vyjmete.
Kalíšek Mamicup snáze srolujete. Když je uvnitř, vytváří tím pádem menší tlak a to je důvod, proč jej preferují ženy, jejichž vagina je velice citlivá.

Stopka je jemná a ohebná. Některé menstruační kalíšky mají dutý úchyt, který zachycuje krev a bakterie.
Odvzdušňovací dírky v kalíšku Mamicup jsou umístěny výše nežli u ostatních menstruačních kalíšků. Proto má Mamicup větší kapacitu a je tak vhodný i pro ženy, které mají silnou menstruaci.

 

100% výroba v Itálii, která patří do EU, zaručuje:

  1. Výbornou kvalitu certifikovanou UNI EN ISO 9001
  2. Výrobu zaručující ty nejpřísnější podmínky a bezvýhradná bezpečnost je samozřejmostí.
 

 

Menstruační kalíšek Mamicup - Made in Italy

Menstruační kalíšek Mamicup Kalíšek Mamicup vám pošleme společně s bavlněným sáčkem, papírovou krabičkou a návodem v angličtině a češtině.

Prosím, zvažte předem dobře, kterou velikost si objednáte, z hygienických důvodů není možné již použité kalíšky vyměňovat.

 

Mamicup – 100% Made in Italy

 

Chcete si tento menstruační kalíšek hned objednat? Mamicup v eshopu Kalíšek.cz

Další informace o kalíšku Mamicup najdete na webu www.mamicup.cz

Kalisek.cz je autorizovaný distributor kalíšků Mamicup pro ČR - máte-li zájem o obchodní spolupráci, kontaktujte nás.

 

Menstruační kalíšky Mamicup

 

Doporučujeme také následující články:

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace