Funny Bra - barevná ramínka k podprsenkám

Konečně jsem našla podprsenku, která mi tak skvěle padne. No co, že je sytě zelená, stejně jsem nadšená! No jo, ale do toho nového trika, co se zavazuje za krkem ani do těch večerních šatů se teda nehodí. Ta ramínka moc září a vypadá to fakt divně. Ještě že jsem si prozíravě dopředu koupila průhledná silikonová :-).

Hmmm, taky to tak nějak není ono ... nejsou totiž úplně průhledná. Zdá se mi, že zežloutla nebo co. No, nic lepšího s tím teď nevymyslím. Musím běžet ...

Ramínka k podprsence - Funny Bra

Ne, tohle dál snášet nebudu. Vypadá to blbě a ještě se v tom člověk děsně potí. Silikonová ramínka už nikdy víc! Přece už někdo musel vymyslet možnost barevných vyměnitelných ramínek, abychom se my dámy mohly sladit s oblečky i náladou. Ano, ovšem, vymyslel, ale do Česka tato novinka jaksi ještě nedorazila. Bezva ... :-(.

Ramínka k podprsence - Funny Bra

No dobře, víc čekat nebudu. Zařídím se po svém. Barevná vyměňovací ramínka k podprsenkám přivezu já a začnu je tady u nás prodávat. I my Češky jsme dámy s vkusem, chceme se oblékat hezky, různorodě a přitom sladěně a pohodlně. A basta!

Ramínka k podprsence - Funny Bra

Různobarevná vyměnitelná ramínka k podprsenkám jsou konečně tady a já vám je pod značkou Funny Bra nabízím :-). Vyzkoušejte a zamilujete si je jako já. Už nebudete muset volit mezi pohodlím a krásou. Od teď budete mít obojí naráz :-).

Napsala nadšená a kreativní Alena

Redakce blogu Kalíšek.cz
Autorky článku

Mnoho článků na tomto blogu vzniká spoluprací několika žen. Také otázky pro rozhovory připravujeme společně. Z toho důvodu vznikl tento "profil". Možná právě pod ním najdete ty nejzajímavější články, protože když ženy spolupracují, vznikají ty nejlepší věci!

Články autorky

Doporučujeme také následující články

Jak jsem našla Nice Belly

Společně se skutečnou menstruací přišly i premenstruační a menstruační bolesti. Nebrala jsem to jako neštěstí, spíš jsem si říkala „Aha! Tak tohle je to, o čem holky občas mluví.“ a užívala si to.

9 věcí, kterých vaše lůno raději ušetřete

V televizi i časopisech jsme neustále doslova bombardovány různými skvělými výrobky na naši intimní oblast. Prodávají se v pěkných květovaných baleních či naopak (asi pro manažerky) v minimalistickém designu s decentní fialovou. A co slibují? Vůni a čistotu! A ještě lepší vůni a čistotu!