Potřebujete se zeptat?

Sestavili jsme pro vás nejčastější dotazy do několika kategorií dle toho, čeho se týkají.

Pokud nenajdete odpověď na svou otázku tady na stránkách, neváhejte nám napsat e-mail nebo zavolat - kontakt.

Kde nakoupit?

Většinu z produktů, o kterých na těchto stránkách píšeme, můžete zakoupit na e-shopu MALUNA. Aktuálně se připravuje výdejní místo v Jablonci nad Nisou, kde bude možné některé menstruační pomůcky také zakoupit i vyzkoušet velikosti menstruačních kalhotek.

Obchod s menstruačními potřebami Maluna v Holešovicích
Obchod s menstruačními potřebami Maluna v Praze Holešovicích

 

Doporučujeme také následující články

Jak vybírat menstruační kalhotky

Výběr menstruačních kalhotek na českém trhu je stále větší, takže si ty „své“ může vybrat prakticky každá žena. S přibývajícím množstvím značek je ale taky stále složitější se v nich zorientovat a nějaké si vybrat. Není to úplně jednoduchá volba „buď a nebo“, faktorů výběru je trochu více. V tomto článku se vám pokusíme s výběrem trochu poradit a nastínit, jak a podle čeho vybrat.

Jak kalíšek používat

Jako s každou pomůckou, i s menstruačním kalíškem je nutné naučit se zacházet. Úspěch nemusí přijít hned napoprvé, ale je spousta možností co vyzkoušet, aby kalíšek začal správně fungovat.

Jak vybrat správnou velikost menstruačního kalíšku

Menstruační kalíšky jednotlivých značek se vyrábí ve dvou nebo ve třech velikostech, kalíšky Me Luna dokonce ve čtyřech. Obecně lze říci, že větší velikosti jsou pro ženy po porodu, ženy ve zralém věku a pro ženy se silnější menstruací. Menší velikosti kalíšků jsou určeny pro mladé dívky a aktivní ženy, pro ženy se slabší nebo normálně silnou menstruací. Ale... :)