Kalíšek Mamicup a nízký čípek

Paní Lenka (35 let, 2 děti) zkoušela různé menstruační kalíšky (Luv Ur Body L, Yuuki 2, Lunette 2) pak ale zjistila, že má velmi nízko čípek (3,5 cm) zároveň se rozhodla posílit povolené pánevní dno pomocí vaginálních kuliček. Rozhodla se jej posílit tak, aby mohla vyzkoušet kalíšek Mamicup M, který pro nízký čípek doporučujeme (i když pro nízký čípek není určený přímo výrobcem, dle zkušeností našich zákaznic víme, že vhodný je). Po určitém čase posilování paní Lenka napsala..

Dobrý den, tak píši o kalíšku Mamicup M. Mám již po druhé periodě s kalíškem. První periodu jsem asi zaváděla špatně, měl tendence mi vylézat a možná jsem se také bála jej zavést hlouběji. A druhá perioda - bez problému! Zkusila jsem novou techniku zavádění a super. Ani jsem nevěděla, že ho mám. Necítila jsem ho, nikde netlačil a neprotékal (a to jsem se bála, že kvůli malému průměru mi protékat bude.) Snad budu mít i nadále čípek zdravý a tento kalíšek bude i nadále pomocníkem při mé menstruaci. Tímto Vám, paní Veroniko, moc děkuji při výběru kalíšku Mamicup M. A jsem další ženou, které tento výběr kalíšku pro nízký čípek vyhovuje, a to jsem maminka po dvou dětech :)

Zeptaly jsem se na tu novou pozici, která paní Lence pomohla:

Když mi nešel kalíšek zavádět ve sprše první periodu, tak v leže mi to šlo bez problémů. Teď už mi to jde i ve sprše v podřepu. :) Jinak kalíšek nemusím tak často vylévat. Stačí mi po 6 - 8 h. :)

 

Menstruační kalíšek Mamicup

Externí autorka
Autorka článku

Některé z našich článků popisují velmi intimní zkušenosti a proto jejich autorky nechtějí být pod textem podepsány. Jiné nám třeba přispějí jen jednou a proto u nás nemají svůj vlastní profil, ale pod článkem najdete jejich medailonek. Všechny takové příspěvky najdete pod tímto profilem. Pokud byste také ráda přispěla zajímavou zkušeností nebo svými znalostmi v oboru gynekologie, čínské medicíny, jógy apod., neváhejte a napište nám na info@kalisek.cz!

Články autorky

Doporučujeme také následující články

Děložní čípek

"Děložní čípek" - tento pojem v poslední době častokrát slýcháme v souvislosti s očkováním. Ale co víme dál? Proč jej máme a k čemu nám slouží? A víme vlastně, kde jej hledat? Pojďme se na děložní čípek podívat společně zblízka! (dobře, až tak úplně zblízka ne…)