Menstruační kalhotky Snuggs: rozměry a délka savé vrstvy

Snuggs je česká značka menstruačních kalhotek. V tomto článku najdete informace o menstruačních kalhotkách Snuggs - jejich typech, savosti, rozměrech.

Značka Snuggs

Země původu: Česká republika
Barva: černá
Savost: slabší menstruace (8-10 ml), středně silná menstruace (15 – 20 ml)
Cena: 749 - 779 Kč

Velikosti Obvod boků
(v cm)
Délka savé vrstvy
(v cm)
Kalhotky pro slabou menstruaci
Délka savé vrstvy
(v cm)
Kalhotky pro silnější menstruaci
XS do 80 21 21,5
S 80 - 88 21,5 22,5
M 88 - 96 21,5 22,5
L 96 - 108 21,5 22,5
XL 108 - 112 22 22,5
XXL nad 112 22 22,5
Veronika Lančaričová
Autorka článku

Veronika je blogerka, která píše pro různé internetové portály a tématu menstruace se věnuje v rozhovorech a článcích v časopisech. Jejími tématy je nejenom menstruace a věci s ní související, ale také různá další ženská témata, například ženské archetypy. Minulostí se pouze inspiruje a vše přetváří do moderní podoby a potřeb dnešních žen. Píše o tom na svých stránkách Bohozena.cz. Rovněž vede kurzy, rituály a semináře pro ženy.

Články autorky

Doporučujeme také následující články

Jak vybírat menstruační kalhotky

Výběr menstruačních kalhotek na českém trhu je stále větší, takže si ty „své“ může vybrat prakticky každá žena. S přibývajícím množstvím značek je ale taky stále složitější se v nich zorientovat a nějaké si vybrat. Není to úplně jednoduchá volba „buď, anebo“, faktorů výběru je trochu více. V tomto článku se vám pokusíme s výběrem trochu poradit a nastínit, jak a podle čeho vybrat.

Menstruační kalhotky Snuggs

Menstruační kalhotky Meracusky mohou na českém trhu přivítat nového „sourozence“ – kalhotky Snuggs. Ty na jaře roku 2019 během chvíle doslova rozpoutaly poprask mezi ženami, které chtějí zkoušet různé varianty menstruační hygieny.

Linda Šejdová: "Nosím pouze Snuggs, protože je miluju."

Na začátku roku 2019 se v České republice objevila nová značka menstruačních kalhotek - kalhotky Snuggs. Tato menstruační pomůcka vyvolává stále mnoho otázek, některé ženy je nadšeně testují, jiné jim nedůvěřují. Přečtěte si, co o značce Snuggs a vývoji menstruačních kalhotek říká zakladatelka značky Linda Šejdová.