Recenze - menstruační kalhotky Meracus Everyday Pink Plus

Ženy v různých průzkumech označily jako jeden z nejlepších vynálezů všech dob automatickou pračku. Fotografka Věra ve své recenzi hodnotí jako malý zázrak právě vynález menstruačních kalhotek. :-) A ono to spolu úzce souvisí. Pratelné a opakovaně použitelné menstruační kalhotky jsou šetrné k životnímu prostředí. A dělají život ženy pohodlnějším. Jako ta pračka...

Vyzkoušela jsem menstruační kalhotky Meracus Everyday Pink Plus, tedy variantu na silnější menstruaci, v růžovém provedení. Nejprve jsem byla překvapená rozměrem kalhotek, přišly mi veliké, takové à la Bridget Jones. :D Ale musím konstatovat, že se v nich cítím velice pohodlně, jsou na těle velmi příjemné.

Menstruační kalhotky Meracus Everyday Plus bych doporučila hlavně na silnou menstruaci a přes noc, protože příjemně obejmou tělo, nic nepropustí a hřejí na záda. Cítím se v nich bezpečně a zatím mě nezklamaly. Dokonce se velice snadno perou, což jsem zvláště u zvolené růžové barvy opravdu nečekala. Jako asi jediné kalhotky se dají prát při 60 °C, což je další velká výhoda, protože tak mám jistotu, že jsou bezpečně "vydezinfikované". A jsou vyrobené v České republice. Ráda podporuji místní firmy, podnikatele a řemeslníky.

Celkově považuji vynález menstruačních kalhotek za malý zázrak! Někdy zcela zapomenu, že mám menstruaci, a už nic jiného nepoužívám. Jsou pohodlné, nepropustné, nemusíte se obávat, že vás zklamou, a necítím se nijak omezována. Doporučila jsem je všem svým kamarádkám a některé z nich jsou stejně nadšené jako já. Navíc jsou šetrné k životnímu prostředí, což v dnešní době, kdy produkujeme tuny zbytečného odpadu, řekla bych, naše povinnost.

@veradavidovaphotography
https://veradavidovaphotography.mypixieset.com/

Shrnutí recenze

Meracus Everyday Pink Plus

 
Velikost kalhotek XL
Velikost běžného spodního prádla L-XL
Síla menstruace silnější
Použití na noc
Savost super
Protekly ne
Pohodlí velmi pohodlné, dobře se v nich spí
Praní a sušení dobře se perou, ale hůře schnou
Výhody pohodlné, teplé i na záda
Nevýhody větší rozměr

 

Externí autorka
Autorka článku

Některé z našich článků popisují velmi intimní zkušenosti a proto jejich autorky nechtějí být pod textem podepsány. Jiné nám třeba přispějí jen jednou a proto u nás nemají svůj vlastní profil, ale pod článkem najdete jejich medailonek. Všechny takové příspěvky najdete pod tímto profilem. Pokud byste také ráda přispěla zajímavou zkušeností nebo svými znalostmi v oboru gynekologie, čínské medicíny, jógy apod., neváhejte a napište nám na info@kalisek.cz!

Články autorky

Doporučujeme také následující články

Menstruační kalhotky v roce 2020

Menstruační kalhotky jsou kalhotky, které jsou opatřené nepropustnou vrstvou a některé z nich mají i savou vrstvu. Abychom se v jednotlivých typech lépe vyznali, vytvořili jsem následující rozdělení.

Menstruační kalhotky Meracus

Mezi menstruačními pomůckami můžeme nově přivítat také menstruační kalhotky. Ve světe se používají již déle, zatímco u nás tuto variantu teprve objevujeme. Proto nám dovolte podrobněji představit české menstruační kalhotky Meracus.

Recenze - menstruační kalhotky pro slečnu

Od doby, kdy mé mlaďounké dceři začala menstruace, jsme se obě docela natrápily. Bylo jí teprve 10 let, byla hodně hubená, nacpat klasickou vložku do těch malinkatých kalhotek bylo vcelku bizarní. Začala jsem se tedy rozhlížet na trhu. A pak na mě vyskočila na facebooku reklama na menstruační kalhotky Meracus a jedny jsme - na zkoušku - pořídily.