Zkušenosti s bylinným vaginálním tělískem

Zkušenosti různých žen s bylinným vaginálním tělískem. Zkušenosti pochází z naší skupiny na facebooku a z e-mailů, které nám píšete. Mohou vám pomoci v případě, že se rozhodujete, zda si vaginální tělísko koupit nebo hledáte, zda má někdo podobnou zkušenost jako vy.

Kamarádka mi doporučila bylinné tělísko na vyzkoušení, že se prý nebudu stačit divit. Hlavně si myslím, že chtěla porovnat svojí zkušenost, jestli to co se jí při používání dělo bylo „normální“. Zavedla jsem si první kuličku, kterou jsem zavedla bez problému, i když nebyla namočená. Kulička je poměrně malá, takže mi to nečinilo žádné potíže. Zároveň během 72 hodin vydržela na místě a vůbec se nepohybovala. V příbalovém letáku se píše, že je možné, že se na začátku objeví pálení, či jiné nepříjemné pocity. To nenastalo, kuličku jsem téměř necítila. Po třech dnech jsem byla opravdu zvědavá a kuličku vytáhla a ta byla celá obalená jedním kusem odumřelé sliznice. Všude okolo byly bílé sraženiny, ale nijak velké množství. Nechala jsem si pauzu 24 hodin a pak použila druhou kuličku. Ta se tentokrát neobalila celá, za to okolo bylo mnohem větší množství bílé sraženiny asi tak množství o velikosti vlašského ořechu. Každopádně ještě další dva dny jsem pociťoval proces dočišťování. Při druhé kuličce mě začala hodně bolet páteř po celé délce. Nevím, jestli to bylo tím, ale běžně problémy s páteří nemám. Už se těším na další měsíc, kdy kuličky použiji ještě jednou obě dvě. Cítím se moc dobře a je to forma očisty a detoxikace, která mi při péči o sebe chyběla.
Hanka

O Scarlett jsem se dozvěděla od kamarádky a posléze si oněm přečetla na diskuzích na webu. Zkušenosti byly vesměs pozitivní, i když se lišily od pomoci od kvasinek až po abstraktní "lepší pocit". Kvasinkovými infekcemi netrpím, ale když jsem jednou měla párkrát za sebou pocit svědění, řekla jsem si, že tělísko vyzkouším. Zavedla jsem si ho někdy uprostřed cyklu a měla ho v pochvě 2 dny. Zavádění nebyl problém a potom jsem tělísko v sobě necítila. V návodu se psalo, že se má uvnitř nechat dny 3, ale já jsem byla zvědavá, tak jsem si ho vyndala dřív. Nic ze mě nevyšlo, tak jsem si říkala, že to asi na mě nefunguje. Den poté, jsem si všimla, že jsem tam dole tak zvláštně cítit, přesně stejně, jako během šestinedělí. Tak jsem si říkala: no super, tělísko má zbavit zápachů a mě je nadělilo :( Pak jsem si sáhla do pochvy a nevěřila..... Bylo tam spoustu bílého čehosi, přesně jak všichni popisovali, po prohlédnutí to byly tenké vrstvičky odloučené povrchové vrstvy buněk. Samo by to ze mě ale asi nevyšlo, musela jsem vše sama vytáhnout. Až zpětně jsem si uvědomila, že jsem na netu podobnou zkušenost také četla. Nechci ani domyslet, jak by to dopadlo, kdybych si tam nesáhla... Každopádně svědění se nevrátilo a po vyndání všeho a osprchování jsem se cítila dobře.
Druhou kuličku z balení určitě použiju, pokud se mi někdy zas objeví svědění či výtok.
Magda

Chci se podělit o svou zkušenost s bylinnými kuličkami Scarlett. Už při prvním zjištění, že něco takového existuje, mne zaujaly.
Dle návodu jsem počkala 3dny po menstruaci a zavedla kuličku bez předchozího namočení, což mi nečinilo žádný problém. V průběhu těch tří dní jsem měla mírně zvýšený výtok, s čímž jsem počítala a byla připravená s látkovou slipovkou.
Po vyjmutí kuličky jsem se ve sprše důkladně „vyčistila“ prstem a byla jsem docela překvapená, co ze mě jde za bílou tkáň. Jelikož jsem již slyšela nějaké reference, byla jsem ráda, že to funguje i u mě. Po jednom dni pauzy jsem na tři dny aplikovala i druhou kuličku pro důkladnou očistu.
Po vyjmutí druhé kuličky jsem už ale byla opravdu překvapená, protože jsem měla pocit, že se mi kompletně vyměnila celá poševní sliznice. Dokonce v jednom „z kusů“ byla i krevní sraženina. A ten několikadenní pocit lehkosti v oblasti podbřišku byl vážně super.
Jsem moc ráda, že jsem na sebe byla takhle hodná a dopřála své pochvě řádnou „hygienu“. Je pravda, že je dobré po tomto očistném cyklu být několik dní opatrná při sexu, jelikož je vagína citlivější.
Každopádně už plánuju další kúru, ale tentokrát už jen „udržovací“ s použitím jedné Scarletky. ;-)
Jana

Čínská medicína - vaginální tělísko Scarlett pro zdravou pochvu

Vaginální tělísko mě opravdu překvapilo. Zavedení bylo jednoduché, nic mne netlačilo, ani jsem neměla nepříjemné pocity. Vadila mi tedy hodně ta šňůrka, tampóny už roky nepoužívám a zas mě to přivedlo na myšlenku jak tohle může někdo každý měsíc snášet ... No nic. Takže u dalších tělísek už jsem šňůrku hodně zkrátila a příště ji asi ustřihnu úplně, z vyndání strach nemám :)
Po vyndání bylo tělísko trochu obalené bílou hmotou. Říkala jsem si "ok, tak to toho moc není, to mám radost, že se nedělo nic dramatického". No při koupeli druhý den jsem zjistila, že té bílé hmoty mám v pochvě celkem dost a výplachem jsem se ještě vyčistila. S druhým tělískem, které jsem zavedla po 3 dnech, to bylo hodně podobné, ale hmoty bylo míň. Při dalším cyklu to bylo podobné, ale hmoty zase bylo méně.
Cítím se po tělísku lépe, ale spíš psychicky - mám radost z očisty. Na fyzické úrovni si od tělíska slibuji, že se mi přestane vracet zánět močových cest. To ale ještě nemohu posoudit. Počítám s tím, že i příští cyklus si tělísko zavedu, ale asi jen jedno.
Martina

Musím pochválit tento výrobek. Po vyjmutí i při aplikaci ani samotném třídenním pobytu ve mně jsem necítila nic neobvyklého. Ovšem po cca dvou hodinách od vyjmutí jsem se nestačila divit, co za zvláštní bělavé, kožovité útvary opouští mé tělo. Lékař léčí - příroda uzdravuje. A v tomto případě i čistí. Díky za takovýto preparát.
Lenka

Použila jsem kuličky tři měsíce po sobě. Překvapilo mě, že asi při třetí kuličce mi bylo první den celkem špatně. (Takže bych všem doporučila zkoušet první kuličku když víte, že si případně budete moci udělat klídek doma.) Bylo to určitě od kuličky, ale s kuličkami předtím ani potom jsem to neměla. Bylo to jako silné menstruační bolení. Během druhého dne od zavedení to ustalo a třetí den už byl v pohodě - pak den pauza a čtvrtá kulička zas jak kdybych nic neměla.
S dalšími kuličkami už jsem se čistila co se týká bílých kusů stále méně a méně, ale zase se mi asi uprostřed kúry objevila mykóza. Volala jsem o radu a bylo mi řečeno, že se to může stát, že kuličky vytahují potíže, které tam jsou schované, ale jsou tam. Mykózu jsem přeléčila klasicky pomocí čípků z lékárny (bylo mi to doporučeno) a při další kuličce už se neobjevila. Měla jsem z očisty moc dobrý pocit :) Takže jsem po půl roce dala zase dvě kuličky, očista nebyla tak velká jako s prvními kuličkami, ale byla. A špatně mi už nebylo :)
Helena

Podávám hlášení, že jsem opravdu spokojená. Minulý měsíc jsem nechala proběhnout kůru 3+0+3 dny a výsledek je doteď parádní, žádné svědění ani jiné nepříjemné pocity se už neobjevily. Tak snad to vydrží i nadále.
Monika

Konečně účinná věc při vaginálních mykózách. Opravdu funguje a to jsem trpěla chronickým mykotickým zánětem. Snadná aplikace a jako velké plus hodnotím jeho 100% účinnost. Vřele doporučuji všem ženám, které mají problém intimního rázu. Dá se použít i jako prevence, což já rozhodně budu aplikovat.
Petra

Vaginální tělísko Scarlett jsem se rozhodla vyzkoušet na doporučení známé, které pomohl při potížích. Problémy jsem neměla, ale chtěla jsem se dočistit po šestinedělí a i jako prevenci proti mykózám, na které jsem trpěla před otěhotněním. To, že se jedná o čistě přírodní produkt se mi velmi líbí, jinak bych si ho nevybrala. Během použití jsem se opravdu lehce čistila (bílé žmolky). V balení jsou 2 kuličky. Při aplikaci jsem pociťovala malé svědění, na což vás upozorní návod. Zatím jsem velmi spokojená.
Miriam

Vybrala jsem si tělísko Scarlett, protože jsem vyzkoušela už vše možné a musím konstatovat, že nelituji a kupuji si další balení. Udivila jsem se, co z těla vychází. Velké množství bílé hmoty a nečistoty, která by se jistě shromažďovala i nadále. Trpěla jsem každý měsíc na vaginální mykózu a záněty, svědění, výtoky... Zatím jsem zkusila jedno balení, dva měsíce a během této doby se mykóza ani zánět nevyskytly. Vhodný tudíž pro všechny, co trpí podobnými potížemi nebo pro ty, co se chtějí vyčistit. Myslím, že i ze zdravé ženy půjdou tyto nečistoty. Já osobně jsem si druhý den po vyjmutí ještě udělala výplach (mořskou solí), aby se odstranily i ty nejmenší pozůstatky nečistot. Objednávám další.
Lenka

Redakce blogu Kalíšek.cz
Autorky článku

Mnoho článků na tomto blogu vzniká spoluprací několika žen. Také otázky pro rozhovory připravujeme společně. Z toho důvodu vznikl tento "profil". Možná právě pod ním najdete ty nejzajímavější články, protože když ženy spolupracují, vznikají ty nejlepší věci!

Články autorky

Doporučujeme také následující články

Ženská bylinná napářka

Vaginální bylinná napářka je pro mě rozpomínání se na to, co ženy dříve znaly a co v dřívějších dobách bylo běžnou praxí. Dnes pro nás tento „návrat ke kořenům“ může být příjemnou očistou, kterou si můžeme pro své nejdražší klenoty dopřát. Pomocí různých směsí bylinek si žena čistí pochvu a také dělohu. Kromě detoxikačních účinků má ovšem tato metoda mnoho dalších přínosů...

Toaletní papír jako nenápadná hrozba

Protože pro sebe chceme jen to nejlepší, v domnění, že tak skutečně činíme, si pořizujeme ten „nejjemnější a nejměkčí“ toaletní papír – nejlépe ještě takový, aby krásně voněl. Ale věděli jste, že takový toaletní papír není zdaleka tím nejlepším pro naše zdraví?