Menstruační kalhotky Selenacare: rozměry a délka savé vrstvy

Menstruační kalhotky Selenacare se vyrábí pod rakouskou značkou Selena. V tomto článku najdete informace o jejich typech, savosti a rozměrech.

Značka Selenacare

Země původu: rakouská firma, výroba v Číně

Varianty: Active, Classic i Hipster

Barva: černá a béžová
Savost: slabší až středně silná menstruace (15 ml)
Cena: 489 - 519 Kč (koupit)

Velikosti Active
Délka savé vrstvy
(v cm)
Classic
Délka savé vrstvy
(v cm)
Hipster
Délka savé vrstvy
(v cm)
S (34-36) 31 31 28
M (38-40) 31,5 32 29,5
L (42-44) 33,5 33,5 31

Varianta Brasilian

Barva: černá
Savost: špinění, slabší menstruace (5 ml)
Cena: 519 Kč (koupit)

Velikosti Délka savé vrstvy
(v cm)
S (34-36)  
M (38-40)  
L (42-44)  
Redakce blogu Kalíšek.cz
Autorky článku

Mnoho článků na tomto blogu vzniká spoluprací několika žen. Také otázky pro rozhovory připravujeme společně. Z toho důvodu vznikl tento "profil". Možná právě pod ním najdete ty nejzajímavější články, protože když ženy spolupracují, vznikají ty nejlepší věci!

Články autorky

Doporučujeme také následující články

Jak vybírat menstruační kalhotky

Výběr menstruačních kalhotek na českém trhu je stále větší, takže si ty „své“ může vybrat prakticky každá žena. S přibývajícím množstvím značek je ale taky stále složitější se v nich zorientovat a nějaké si vybrat. Není to úplně jednoduchá volba „buď, anebo“, faktorů výběru je trochu více. V tomto článku se vám pokusíme s výběrem trochu poradit a nastínit, jak a podle čeho vybrat.

Menstruační kalhotky Selenacare

Menstruační kalhotky jako samostatná menstruační pomůcka jsou i mezi ženami v Čechách stále více populární. Na evropském trhu existuje mnoho různých značek a tak se kromě tuzemských značek objevují i u nás další zajímavé kousky - například od rakouské značky Selenacare.

Menstruační kalhotky v roce 2020

Menstruační kalhotky jsou kalhotky, které jsou opatřené nepropustnou vrstvou a některé z nich mají i savou vrstvu. Abychom se v jednotlivých typech lépe vyznali, vytvořili jsem následující rozdělení.