Menstruace není nemoc, ale…
Že menstruace není nemoc, tak to je asi věta, kterou někdy slyšela každá žena. A sama o sobě jsou ta slova pravdivá. Menstruace opravdu není choroba, právě naopak je projevem reprodukčního zdraví. Potíž je v tom, v jakých situacích tuhle větu jako společnost ženám připomínáme.
